Strona główna > Aktualności
Ilość odwiedzin: 5036

Radom - moje miasto

admin - geografia

W ostatni piątek (12 października )  grupa uczniów z klas 3C oraz 3E wzięła udział w marszach na orientację na terenie naszego miasta. To była przemyślana i ciekawa gra miejska po okolicy PARKU KOŚCIUSZKI.

Przygotowana mapa łączyła umiejętność orientowania się w terenie ze współpracą w grupie. Zadania były ciekawe, trasa nie była długa a przy pięknej, jesiennej pogodzie marsz na orientację był czystą przyjemnością.

Grę miejską przygotował  PTTK Łucznik Radom.

admin

Od dnia 15 października zajęcia będą się odbywały wg nowego planu lekcji. Na stronie szkoły zostanie on opublikowany dziś po 15-ej. Uczniowie zostali zapoznani z planem przez wychowawców.

Adopcja serca

admin - wolontariat

Adopcja serca - adopcja na odległość - jest formą pomocy, poprzez którą od lat pomagamy Dorkas, podopiecznej naszej szkoły z misji DOUME w Kamerunie. Wsparcie finansowe,  które corocznie  zapewniamy umożliwia jej edukację. W ramach programu może zdobyć różne stopnie wykształcenia.

III Bieg Wolontariusza

admin

W minioną sobotę, 29 września na Bulwarach nad Mleczną odbył się III Bieg Wolontariusza. Punktualnie o 11.11 wystartowała młodzież i dzieci, opiekunowie szkolnych klubów oraz sympatycy Stowarzyszenia Centrum Młodzieży Arka w Radomiu, które było organizatorem biegu.

Europejski Dzień Języków

angielski
 Uczniowie klasy 3d świętowali  tegoroczny Europejski Dzień Języków na specjalnie urządzonym w czasie długiej przerwy stoisku. Wcześniej jednak korytarze szkolne zostały przez nich ozdobione plakatami, logo EDJ oraz licznymi ciekawostkami na temat języków europejskich. Wszyscy chętni uczniowie naszego liceum mogli spróbować swoich sił

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA – rok szkolny 2018/2019

admin

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW DZIECI, MŁODZIEŻY, OSÓB UCZĄCYCH SIĘ ORAZ PERSONELU W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH – UBEZPIECZENIE SZKOLNE III 184

Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2018/2019

admin

Na stronie  https://konkursy.mscdn.pl zamieszczony jest : „Regulamin konkursów przedmiotowych (z wyłączeniem informatyki)   dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2018/2019”    oraz programy merytoryczne i harmonogram konkursów przedmiotowych.

Grażyna Mazur

admin

Serdecznie zapraszamy rodziców na zebrania z wychowawcami klas, które odbędą się w dniu 11 września o godz. 1700.

Inauguracja nowego roku wolontarystycznego

admin

Klub Młodzieżowego Wolontariatu wznawia działalność po wakacyjnej przerwie. Pierwsze spotkanie w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się 12 września o godz. 15.15 w sali B4.  Serdecznie zapraszam członków oraz wszystkich uczniów ciekawych przygody z wolontariatem.

Opiekun KMW
Izabela Warchoł

Rozpoczęcie roku szkolnego

admin

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w poniedziałek 3 września o godz. 915.

O godz. 800 odprawiona zostanie msza święta w parafii Świętej Rodziny na ul. Kelles-Krauza.

Serdecznie zapraszamy.

Strony

Subskrybuj Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu - Aktualności