Strona główna > Aktualności
Ilość odwiedzin: 5036

Laureatka!!!

admin

Aleksandra Smagowska (kl. 3D) została laureatką Przedmiotowego Konkursu Polonistycznego. Do konkursu Aleksandrę przygotowała pani Małgorzata Nowak.

Gratuluję sukcesu
Grażyna Mazur

Konkurs Wiedzy o Polskich Noblistach

Laureaci Konkursu Wiedzy o Polskich Noblistach

dla  uczniów szkół podstawowych z województwa mazowieckiego

Dzień otwarty

admin

Uczniów klas III gimnazjum oraz uczniów klas VIII szkoły podstawowej serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty.

Odbędzie się on 7 maja 2019 roku w godzinach 1200 - 1600.

Drodzy uczniowie, będziecie mieli możliwość obejrzeć naszą szkołę, porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami. Czeka na Was wiele atrakcyjnych warsztatów i pokazów oraz liczne niespodzianki.

Czekamy na Was :)

Pierwszy finalista

admin

Kuba Boczek (kl. 3d),  uczeń Pana Piotra Wasilewskiego został finalistą Przedmiotowego Konkursu Historycznego.

Gratuluję
Grażyna Mazur

Finał Radomskich Zawodów Matematycznych

admin

Z naszej szkoły do finału Radomskich Zawodów Matematycznych zakwalifikowali się:

- uczniowie pani Adriany Gawędy: Paweł Janicki, Natalia Kwiecień, Jan Trybulski, Katarzyna Wisniewska, Aleksandra Smagowska, Igor Indyka

- uczeń pani Moniki Greli: Kacper Wojda

- uczniowie pani Agnieszki Harenzy: Paulina Dąbrowska, Kacper Stępień

- uczennica pani Jolanty Seligi: Kinga Radaj.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Relacja z konferencji

admin

W poniedziałek 18 lutego br. miałam przyjemność uczestniczyć w konferencji, na której podsumowano „Świąteczną Akcję Paczka 2018”. Organizatorem „Akcji” był Mazowiecki Kurator Oświaty, Fundacja „Kresy w Potrzebie – Polacy Polakom”, Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Warszawie, Polska Fundacja Narodowa oraz Poczta Polska.  Konferencja  odbyła się  w XXVI Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Henryka Jankowskiego „Kuby” w Warszawie.

Świętujemy Walentynki!

angielski

Klasa 3a, dwujęzyczna, każdego roku świętuje Walentynki. Tym razem również nie zapomniano o Dniu Zakochanych. Były zabawne konkursy, quizy językowe, podczas których, między innymi,  można było dowiedzieć się imienia przyszłego partnera lub partnerki.
Nie zabrakło też "randki w ciemno" oraz piosenek o miłości. Wszyscy świetnie się bawili.

Autobus do Warszawy

admin

W tym roku nasz autobus będzie miał tylko dwa kursy z uczniami oddziału 3d. Już jutro na finał przedmiotowego konkursu historycznego pojedzie Kuba Boczek, a w czwartek 28 lutego br., na finał przedmiotowego konkursu  języka polskiego wyruszy Aleksandra Smagowska.

admin - biblioteka

Biblioteka szkolna pragnie poinformować społeczność szkolną, że w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wzbogaciła się o 763 woluminy książek. Uczniowie zyskali możliwość zapoznania się z literaturą wydaną w przeciągu ostatnich kilku lat, która jest bardzo popularna w kręgach młodzieżowych. Także ich rodzice i nauczyciele  znajdą dla siebie wiele ciekawych lektur.

Nauczyciele bibliotekarze zapraszają więc wszystkich zainteresowanych do korzystania z bogatego księgozbioru biblioteki.

Harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

admin

Harmonogram przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego do publicznych liceów, techników, szkół branżowych I stopnia na rok szkolny 2019/2020

Strony