Strona główna > Aktualności
Ilość odwiedzin: 5036

Zakończenie roku szkolengo

admin

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w środę 19 czerwca o godz. 915.

O godz. 800  zostanie odprawiona Msza Święta w parafii Świętej Rodziny na ul. Kelles-Krauza.

Serdecznie zapraszamy!

Procedury bezpieczeństwa

Finał Radomskich Zawodów Matematycznych

admin

Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w finale Radomskich Zawodów Matematycznych.

W kategorii gimnazjum:

I miejsce - Natalia Kwiecień, uczennica p. Adriany Gawędy

Finalistki:

Paulina Katarzyna Dąbrowska – nauczyciel Agnieszka Harenza
Kinga Radaj – nauczyciel Jolanta Seliga

Serdecznie gratulujemy!!!

Laureatka!!!

admin

Aleksandra Smagowska (kl. 3D) została laureatką Przedmiotowego Konkursu Polonistycznego. Do konkursu Aleksandrę przygotowała pani Małgorzata Nowak.

Gratuluję sukcesu
Grażyna Mazur

Konkurs Wiedzy o Polskich Noblistach

Laureaci Konkursu Wiedzy o Polskich Noblistach

dla  uczniów szkół podstawowych z województwa mazowieckiego

Dzień otwarty

admin

Uczniów klas III gimnazjum oraz uczniów klas VIII szkoły podstawowej serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty.

Odbędzie się on 7 maja 2019 roku w godzinach 1200 - 1600.

Drodzy uczniowie, będziecie mieli możliwość obejrzeć naszą szkołę, porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami. Czeka na Was wiele atrakcyjnych warsztatów i pokazów oraz liczne niespodzianki.

Czekamy na Was :)

Pierwszy finalista

admin

Kuba Boczek (kl. 3d),  uczeń Pana Piotra Wasilewskiego został finalistą Przedmiotowego Konkursu Historycznego.

Gratuluję
Grażyna Mazur

Finał Radomskich Zawodów Matematycznych

admin

Z naszej szkoły do finału Radomskich Zawodów Matematycznych zakwalifikowali się:

- uczniowie pani Adriany Gawędy: Paweł Janicki, Natalia Kwiecień, Jan Trybulski, Katarzyna Wisniewska, Aleksandra Smagowska, Igor Indyka

- uczeń pani Moniki Greli: Kacper Wojda

- uczniowie pani Agnieszki Harenzy: Paulina Dąbrowska, Kacper Stępień

- uczennica pani Jolanty Seligi: Kinga Radaj.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Relacja z konferencji

admin

W poniedziałek 18 lutego br. miałam przyjemność uczestniczyć w konferencji, na której podsumowano „Świąteczną Akcję Paczka 2018”. Organizatorem „Akcji” był Mazowiecki Kurator Oświaty, Fundacja „Kresy w Potrzebie – Polacy Polakom”, Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Warszawie, Polska Fundacja Narodowa oraz Poczta Polska.  Konferencja  odbyła się  w XXVI Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Henryka Jankowskiego „Kuby” w Warszawie.

Świętujemy Walentynki!

angielski

Klasa 3a, dwujęzyczna, każdego roku świętuje Walentynki. Tym razem również nie zapomniano o Dniu Zakochanych. Były zabawne konkursy, quizy językowe, podczas których, między innymi,  można było dowiedzieć się imienia przyszłego partnera lub partnerki.
Nie zabrakło też "randki w ciemno" oraz piosenek o miłości. Wszyscy świetnie się bawili.

Strony

Subskrybuj Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu - Aktualności