Strona główna > Gratulacje dla sportowców !!!!

Gratulacje dla sportowców !!!!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Gratulacje dla sportowców !!!!

„Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent…”

Marie Curie- Skłodowska

Wiele razy  w tym roku szkolnym  gratulowałam uczniom, którzy z pucharami, medalami, dyplomami w obecności swoich trenerów informowali o sukcesach w różnych dyscyplinach sportu. Wasze sukcesy są wielką radością. Każdy kto próbował trenować wie ile pracy, wyrzeczeń i czasu wymaga dążenie do mistrzostwa, jak trudno być najlepszym.  Paula Jane Radcliffe, brytyjska lekkoatletka, długodystansowiec pięknie napisała o drodze do sukcesu: „ Nie możesz stać się numerem jeden z dnia na dzień ani nawet w ciągu kilku lat… Będziesz przegrywać wiele biegów i musisz to zaakceptować, wyciągnąć z tego wnioski i wierzyć, że wygrasz następnym razem, biorąc pod uwagę, że masz szansę następnym razem znów przegrać... Cały czas musisz wierzyć, że następny raz wygrasz… aż do dnia, kiedy to się stanie”.

Gratuluję wszystkim  uczniom osiągającym sukcesy i  ich nauczycielom.  Zwyciężając osiągacie sukces osobisty  ale też promujecie naszą szkołę.   Wasza postawa sportowa jest godna naśladowania. Sukcesy  zawodników są  radością dla nauczyciela, potwierdzają,  że  dokonali właściwych wyborów i właściwie zaplanowali treningi.

Tym, którym jeszcze nie udało się stanąć na podium, mimo wielu godzin spędzonych na treningach,  przytoczę słowa, które wypowiedział  Mahatma Gandhi:  „Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego”. Prawda, że to budujące?

Wy też codziennie musicie być lepsi, punktowane miejsca czekają. 

Jeszcze raz gratuluję i mam nadzieję, że będziecie ciągle się doskonalić myśląc o olimpijskich sukcesach i zawsze będziecie miło wspominać swoich nauczycieli, którzy z oddaniem Was trenują.  Życzę dalszych sukcesów w imieniu dyrekcji.

Grażyna Mazur

Przedstawiam sukcesy sportowe w roku szkolnym 2014/2015

Nazwa zawodów

Imię i nazwisko ucznia/uczniów

Miejsce

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

do zawodów

XVII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Kwapisiewicz Paulina

Włodarczyk Izabela

Olejarz Martyna

Molenda Julita

Grotek Katarzyna

Prygiel Katarzyna

Stobiecka Adrianna

Czajka Dominika

Janicka Paula

Majkowska Iga

Woźniak Maria

Malinowska Weronika

Ganabisińska Martyna

III

Kubik Krzysztof

Katarzyna Skórkiewicz

Radomska Olimpiada Młodzieży.

 (piłka nożna – dziewcząt)

Agata Aderek

Magdalena Kubczyńska

Natalia Kilar

Wiktoria Kuciewicz

Zuzanna Kosiec

Marta Jaroszek

Kinga Leśniewska

Kinga Gutkowska

Karolina Rzeźnik

Natalia Jaskólska

Aleksandra Korcz

II
 

Maciej Kwiatkowski

 

Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej

(piłka nożna – dziewcząt)

I
 

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

(piłka nożna – dziewcząt)

IV

 

 

 

Radomska Olimpiada Młodzieży Szkolnej

(unihokej dziewcząt)

Natalia Kilar

Zuzanna Kosiec

Iga Michalska

Sylwia Ulikowska

Ewa Gwizd

Paulina Kundys

Aleksandra Łobodzińska

Dominika Marszałek

II

 

 

 

 

Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej

Natalia Kilar

Zuzanna Kosiec

Iga Michalska

Sylwia Ulikowska

Ewa Gwizd

Paulina Kundys

Aleksandra Łobodzińska

 

II

Coca Cola Cup

(piłka nożna dziewcząt)

Wygranie grupy w I rundzie eliminacji i awans do II rundy.

(Radom, PG nr 6)

Wygranie grupy w II rundzie i awans do Finałów Mazowieckich.

(Stara Błotnica)

III miejsce w grupie, w Finałach Mazowieckich (Warszawa)

Agata Aderek

Magdalena Kubczyńska

Natalia Kilar

Wiktoria Kuciewicz

Kinga Leśniewska

Kinga Gutkowska

Karolina Rzeźnik

Aleksandra Korcz

Zuzanna Kosiec

V i VI
w finałach mazowieckich Coca Cola Cup

Halowe Mistrzostwa Radomia w Lekkiej Atletyce Młodzików

Kurkiewicz Julia

Sroka Weronika

Malinowska Weronika

Nowak Zuzanna

Kalita Małgorzata

Czajka Dominika

Gajewska Aleksandra

III

Alicja Wrona

 

Mistrzostwa Radomia w Indywidualnej LA Młodzików

Kurkiewicz Julia

Sroka Weronika

Nowak Zuzanna

Kalita Małgorzata

Fokt Wioktoria

Malinowska Weronika

Maciejczyk Natalia

Gajewska Alaksandra

Majkowska Iga

Wójcik Iga

Walkiewicz Weronika

Głusińska Katarzyna

III

Finał Międzypowiatowy Ziemi Radomskiej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Wiktoria Kuciewicz

 

II

Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

VI

XI Radomska Olimpiada Młodzieży na rok 2014-2015
Koszykówka Dziewcząt

Paciorek Maria 
Rzeźnik Karolina
Kiraga  Maria
Plato Natalia
Kubczyńska Magdalena
Kuciewicz Wiktoria
Jaroszek Marta
Zdybicka Hanna
Krajewska  Sandra
Korcz Aleksandra

IV

Tomasz Wziątek

XI Radomska Olimpiada Młodzieży W Piłce Ręcznej Dziewcząt

Kuciewicz Wiktoria

Molenda Julita

Kwapisiewicz Paulina

Majkowska Iga I

Ganabisińska Martyna

Jaroszek Marta

Jadczak Julia

Kilar Natalia

Kosiec Zuzanna

Kozłowska Julia Ih

Aderek Agata

Czajka Dominika

II

Anna Lament

 

Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej W Piłce Ręcznej Dziewcząt

IV

XI Radomska Olimpiada Młodzieży W Piłce Ręcznej Chłopców

Radosław Machnio

Cheda Jan

Górski Patryk

Kowalski Mikołaj

Kasprzyk Karol

Gajewski Patryk

Wołoszyn Kacper I

Machnio Wojtek

Frączek Krzysztof

Urbański Bartek

Rusak Filip

Rybak Mikołaj

Dobrasiewicz Piotr

Wąsowicz Jarosław

III

Radomskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców

Leszczyński Kacper

Suchecki Patryk

Stróż Tomasz

Kasprzyk Karol

Wołoszyn Kacper

Skorupa Adam

Utkowski Bartek

Kowalski Mikołaj

Piszczek Maciej

Sroka Patryk

Farkowski Jakub

I

Mirosław Waldemar Kornaszewski

Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej w Unihokeju Chłopców

Leszczyński Kacper

Suchecki Patryk

Stróż Tomasz

Wołoszyn Kacper

Skorupa Adam

Utkowski Bartek

Kowalski Mikołaj

Kornaszewski Bartłomiej

Piszczek Maciej

Sroka Patryk

Farkowski Jakub

III

XI Radomska Olimpiada Młodzieży

Bartosz Płaza

I

w biegu na 100m

Dorota Kapusta

Filip Brzeski

II

w biegu na 100m

Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej

Bartosz Płaza

I

w biegu na 100m

Filip Brzeski

II

w biegu na 100m

Bielicki Jan

II

w biegu na 300m

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Siedlce 2015 (MIMSZ)

Bartosz Płaza

III

w biegu na 100m

Filip Brzeski

Finalista

w biegu na 100m

Halowe Mistrzostwa Radomia Młodzików     w LA

Bartosz Płaza

I

miejsce w biegu na 60m

Bielicki Jan

I

biegu na 400m

Rybak Mikołaj

III

miejsce w skoku w dal

Mistrzostwa Radomia Szkół Gimnazjalnych w Gimnastyce Sportowej Dziewcząt – 17.03.2015

Katarzyna Siwierska

Wiktoria Pastuszka

III

drużynowo

Agata Hodio

 

Katarzyna Siwierska

I

układ pojedynczy,

Ola Łobodzińska

Ola Kucharska

II

w dwójkach

Mistrzostwa Radomia Szkół Gimnazjalnych w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt

Patrycja Gos

Julia Klima

Hanna Zdybicka

Martyna Szczęsna

Dominika Dyjas

3 miejsce drużynowo

Mistrzostwa Radomia Szkół Gimnazjalnych w Dwuboju Nowoczesnym Chłopców

Michał Wilczyński

Eryk Skoliński

Filip Kobuz

Krzysztof Kacprzyk

4 miejsce drużynowo

Finał MR w piłce siatkowej chłopców

Jakub Chuchnowski,

Błażej Bochyński

Sebastian Gliszczyński

Adrian Ciepielewski

Dawid Beczek

Adam Kołodziej

Dawid Mazur

Eryk Ćwikliński

Kamil Siara

Artur Kozera

Kacper Leszczyński

Krzysztof Kacprzyk

Szymon Szymczyk

III

Iwona Stanik

Finał Powiatowy dziewcząt i chłopców w ringo

Błażej Bochyński

Adam Kołodziej

Kamil Siara

Dawid Beczek

Paulina Kwapisiewicz

Julita Molenda

II

Finał MR w siatkówce plazowej chłopców

Jakub Chuchnowski

Błażej Bochyński

Dawid Beczek

Kamil Siara

IV

Radomska Olimpiada Młodzieży Tenis stołowy dziewcząt

 

Marta Jaroszek

Agata Aderek

Aleksandra Janiszewska

 

I

Małogorzata Linowska - Wasik

 

 Międzypowiatowe Zawody w Tenisie Stołowym dziewcząt

 

VI-IX

Radomska Olimpiada Młodzieży Tenis stołowy chłopców

 

Dominik Gałek

Krzysztof Szymczyk

Rafał Kowalik

III

 

Tabelę sporządziłam na podstawie otrzymanych danych. Jeśli Ktoś nie został wymieniony proszę o informację, dokonam aktualizacji. :)

Grażyna Mazur