Strona główna > Konkurs Wiedzy o Polskich Noblistach

Konkurs Wiedzy o Polskich Noblistach

Wersja do wydrukuWersja PDF

Laureaci Konkursu Wiedzy o Polskich Noblistach

dla  uczniów szkół podstawowych z województwa mazowieckiego

 

I miejsce - Jan Trojanowski, Szymon Niziołek            

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego w Radomiu

Opiekun pani Marta Wołczyńska

 

II miejsce – Amelia Cis, Adam Góralski                           

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego w  Radomiu

Opiekun pani Renata Kochańska

 

III miejsce – Dawid Otręba, Hanna Kołodziejczyk               

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Radomiu

Opiekun pani Ewa Gomoła

 

Wyróżnienie – Bartosz Osial, Gabriela Mateja                        

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza w Warszawie

Opiekun Pani Maria Poprawa

 

Wyróżnienie – Laura Kowalczyk,   Anna Tokarska                 

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie

Opiekun pani  Lidia Gomuła, Beata Stanik

 

 

Laureaci Konkursu Plastycznego „Portret Noblisty”

 dla uczniów szkół podstawowych z województwa mazowieckiego

 

I miejsce – Maksymilian Dałek

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie.

Opiekun Pani Agnieszka Słowińska

 

II miejsce – Julia Golec

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie. 

Opiekun Pani Agnieszka Słowińska

 

III miejsce – Stanisław Sosiński

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 w Radomiu.

Opiekun Pani Izabela Tyburska

 

Wyróżnienie: Julia Kadłubowska

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 im. Zofii Nałkowskiej w Kobyłce.

Opiekun Pani Joanna Nowakowska

 

Wyróżnienie: Barbara Kupidura

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 im Przyjaciół Dzieci w Radomiu.

Opiekun Pani Agnieszka Moczkodan

 

Laureaci  Konkursu Recytatorskiego

dla uczniów szkół podstawowych z województwa mazowieckiego

I miejsce - Aleksandra Kozerska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego w Radomiu.
Opiekun: Urszula Koczkodaj

 

II miejsce - Jan Iwański

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława  Broniewskiego w Radomiu.
Opiekunowie: Małgorzata Iwańska, Sylwia Jaworska

 

III miejsce - Kinga Wójcik

Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza w Warszawie.

Opiekun: Maria Poprawa

 

Wyróżnienie - Kornelia Rydz

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jedlni Letnisko.

Opiekun: Edyta Kaczmarczyk

 

Wyróżnienie - Paweł Olszewski

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bielisze.

Opiekun: Małgorzata Frąk