Strona główna > Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

Wersja do wydrukuWersja PDF

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów

Liczba wolnych miejsc 33, w oddziałach:

  • informatyczno-matematycznym (15)
  • humanistycznym (18)

Nazwisko

Imię

Decyzja

Abramczyk

Karolina

nieprzyjęty

Banasik

Patrycja

nieprzyjęty

Bartosiewicz

Dominik Wiktor

nieprzyjęty

Bączkowski

Krzysztof

nieprzyjęty

Bąk

Julia

nieprzyjęty

Bielecka

Anna

nieprzyjęty

Bieniek

Julia

nieprzyjęty

Bień

Karina

nieprzyjęty

Bodziak

Michał

przyjęty

Borowska

Maja

nieprzyjęty

Bryks

Jakub

nieprzyjęty

Brzeziński

Adam

nieprzyjęty

Bugajski

Dominik

nieprzyjęty

Burzyński

Wiktor

nieprzyjęty

Chalot

Oliwia

nieprzyjęty

Chałupka

Natalia

nieprzyjęty

Chruślak

Karolina

nieprzyjęty

Ciecierski

Krzysztof

nieprzyjęty

Ciereszko

Kamila

nieprzyjęty

Cis

Marta Wiktoria

nieprzyjęty

Czerżan

Julia

nieprzyjęty

Delikat

Mikołaj

nieprzyjęty

Dobrasiewicz

Klaudyna

nieprzyjęty

Dohojda

Nikolas Bartosz

nieprzyjęty

Domagała

Aleksandra

nieprzyjęty

Drążyk

Julia

przyjęty

Dudar

Maksym

przyjęty

Dudek

Karolina

przyjęty

Duliasz

Natalia

nieprzyjęty

Dwornik

Matylda

nieprzyjęty

Dzbuk

Barbara

nieprzyjęty

Dziurzyński

Michał

przyjęty

Engelhardt

Natalia

nieprzyjęty

Fidor

Julia

nieprzyjęty

Fituch

Patrycja

nieprzyjęty

Foder

Martyna

nieprzyjęty

Fołtyn

Maja

nieprzyjęty

Gajewska

Amelia Nikola

nieprzyjęty

Gaweł

Emilia

nieprzyjęty

Gawroński

Krzysztof

przyjęty

Gocel

Amelia

nieprzyjęty

Goliński

Kamil

nieprzyjęty

Golisz

Klara

nieprzyjęty

Góraj

Patrycja

przyjęty

Górecki

Michał

przyjęty

Górka

Damian

nieprzyjęty

Góźdź

Julia

nieprzyjęty

Grunwald

Maksymilian

nieprzyjęty

Grzybowska

Weronika

nieprzyjęty

Guzak

Marta

nieprzyjęty

Gwiazdowski

Igor

nieprzyjęty

Hebda

Natalia

nieprzyjęty

Hernik

Jakub Julian

nieprzyjęty

Janas

Zuzanna

przyjęty

Janot

Wiktoria

przyjęty

Janowski

Oskar

nieprzyjęty

Janus

Maja

nieprzyjęty

Jaroszek

Julian

nieprzyjęty

Jaworska

Hanna

nieprzyjęty

Jaworski

Adam

nieprzyjęty

Jeżyna

Natan

nieprzyjęty

Jóźwik

Maja

nieprzyjęty

Jurczak

Ewa

nieprzyjęty

Kaczor

Dominika

nieprzyjęty

Kalbarczyk

Weronika

nieprzyjęty

Kalbarczyk

Anna Jadwiga

nieprzyjęty

Kapcia

Natalia

nieprzyjęty

Kapciak

Oliwier

nieprzyjęty

Karpińska

Klaudia

nieprzyjęty

Karulik

Weronika

nieprzyjęty

Kasperkiewicz

Jakub

nieprzyjęty

Kazubski

Jan

nieprzyjęty

Kęska

Adrianna

nieprzyjęty

Klymenko

Anastasiia

nieprzyjęty

Kobyłecki

Hubert

nieprzyjęty

Kołodziejczyk

Oliwia

nieprzyjęty

Komar

Jagoda

nieprzyjęty

Konopacki

Dominik

nieprzyjęty

Korczak

Jakub

przyjęty

Kościelniak

Klaudia

nieprzyjęty

Kowalczyk

Maksymilian

nieprzyjęty

Kowalczyk

Mikołaj

nieprzyjęty

Krawczyk

Lena

nieprzyjęty

Krawczyk

Weronika

nieprzyjęty

Kucharska

Sara

nieprzyjęty

Kuciewicz

Amelia

nieprzyjęty

Kuśta

Damian

przyjęty

Kwiatkowski

Aleksander

nieprzyjęty

Lachowicz

Magdalena

nieprzyjęty

Lachowicz

Natalia

nieprzyjęty

Laśkiewicz

Nadia

nieprzyjęty

Litwinowa

Kira

nieprzyjęty

Łoboda

Katarzyna

nieprzyjęty

Majsterek

Patrycja

przyjęty

Makara

Dawid

nieprzyjęty

Malec

Maja

nieprzyjęty

Marcula

Maja Róża

nieprzyjęty

Marczewska

Maria

przyjęty

Markiewicz

Natalia

przyjęty

Mazur

Natalia

nieprzyjęty

Mazur

Wojciech

przyjęty

Mąkosa

Agata

nieprzyjęty

Melnyk

Iryna

nieprzyjęty

Miałkowska

Barbara

przyjęty

Michaluk

Daria

przyjęty

Miętkiewicz

Mateusz

przyjęty

Milcuszek

Bartosz

nieprzyjęty

Mirecka

Olga Wiktoria

nieprzyjęty

Musielewicz

Amelia Julia

nieprzyjęty

Nagrodzka

Zofia

nieprzyjęty

Nowacki

Mateusz

nieprzyjęty

Nowak

Dominika

nieprzyjęty

Nowocień

Klaudia Wiktoria

nieprzyjęty

Osypiuk

Szymon

nieprzyjęty

Pająk

Lena Julia

nieprzyjęty

Pająk

Wiktor

nieprzyjęty

Piętowski

Jakub

nieprzyjęty

Piwońska

Lena

nieprzyjęty

Piwońska

Natalia

nieprzyjęty

Plenkiewicz

Julia Anna

nieprzyjęty

Płusa

Julia

nieprzyjęty

Podkowa

Natalia

nieprzyjęty

Porochnenko

Jan

nieprzyjęty

Potocka

Klaudia

nieprzyjęty

Prus

Patrycja

nieprzyjęty

Pryciak

Bartłomiej

nieprzyjęty

Prygiel

Aleksandra

nieprzyjęty

Przygodzka

Natalia

nieprzyjęty

Pszczółka

Igor

nieprzyjęty

Pysiak

Andżelika

nieprzyjęty

Pysiak

Łucja

nieprzyjęty

Radomska

Martyna

nieprzyjęty

Rdzanek

Julia

nieprzyjęty

Redestowicz

Paweł Jakub

nieprzyjęty

Rewinski

Krzysztof

nieprzyjęty

Rojek

Weronika

nieprzyjęty

Rolecki

Oskar

nieprzyjęty

Rus

Daria

nieprzyjęty

Rybski

Igor

nieprzyjęty

Sałek

Wiktoria

nieprzyjęty

Serafin

Maja

nieprzyjęty

Sidor

Natalia

nieprzyjęty

Sinicki

Grzegorz

nieprzyjęty

Siwierska

Aleksandra

przyjęty

Skrzek

Andżelika

nieprzyjęty

Skrzypczak

Alicja

nieprzyjęty

Słomka

Nadia

nieprzyjęty

Socha

Natalia

nieprzyjęty

Sosnowska

Jagoda

nieprzyjęty

Stanik

Weronika

przyjęty

Stefańska

Zuzanna

nieprzyjęty

Stępniewski

Igor

nieprzyjęty

Stysiek

Maciej

nieprzyjęty

Sułkiewicz

Edyta

nieprzyjęty

Suwała

Emilia

nieprzyjęty

Szczepaniak

Izabela

nieprzyjęty

Szczytowska

Karina

nieprzyjęty

Szumiński

Antoni

nieprzyjęty

Szwagierek

Jakub

przyjęty

Szymańska

Aleksandra

nieprzyjęty

Świgoń

Wiktoria Anna

przyjęty

Taborek

Szymon

nieprzyjęty

Tatar

Monika

przyjęty

Tedeszwili-Pałka

Laura

nieprzyjęty

Tkaczyk

Wiktoria

nieprzyjęty

Tyczyńska

Dagmara

nieprzyjęty

Warchoł

Aleksandra

nieprzyjęty

Warchoł

Sandra

nieprzyjęty

Wąsik

Nikola

nieprzyjęty

Węgrzyn

Oliwier

nieprzyjęty

Wieczorek

Anna

nieprzyjęty

Więcaszek

Amelia

przyjęty

Wiszowaty

Wiktoria

nieprzyjęty

Wlazło

Aleksandra

nieprzyjęty

Wlazło

Oliwier

nieprzyjęty

Włodarczyk

Łukasz

nieprzyjęty

Wochniak

Wiktoria

nieprzyjęty

Wolska

Amelia

nieprzyjęty

Woźniak

Paulina

nieprzyjęty

Wójcicki

Maciej

nieprzyjęty

Wójcik

Katarzyna

nieprzyjęty

Wójtowicz

Jakub

nieprzyjęty

Zarębska

Julia

nieprzyjęty

Zawadzka

Martyna

przyjęty

Zawadzki

Mateusz

nieprzyjęty

Zawisza

Adam

nieprzyjęty

Zawisza

Karol, Jan

nieprzyjęty

Zieja

Maciej

nieprzyjęty

Ziomek

Bartosz

przyjęty

 

Oddział

Najniższa liczba punktów

(1Bp) informatyczno - matematyczny

79.35

(1Ep) humanistyczny

57.35


Data publikacji listy: 19.08.2020 r.