Strona główna > Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Wersja do wydrukuWersja PDF

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021.

Potwierdzeniem przez kandydata woli przyjęcia jest przedłożenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.  Dokumenty te w podpisanej i zaklejonej kopercie należy złożyć  w XIII LO umieszczając w skrzynce rekrutacyjnej  w dniach 13 -18 sierpnia br. (do godziny 15).

Mamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy.

 

Nazwisko

Imię

Decyzja

Abramczyk

Karolina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Banasik

Patrycja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bartosiewicz

Dominik Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bączkowski

Krzysztof

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bąk

Julia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bielecka

Anna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bieniek

Julia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bień

Karina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bodziak

Michał

zakwalifikowany

Borowska

Maja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Bryks

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Brzeziński

Adam

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Bugajski

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Burzyński

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Chalot

Oliwia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Chałupka

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Chruślak

Karolina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ciecierski

Krzysztof

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ciereszko

Kamila

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Cis

Marta Wiktoria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

CZERŻAN

JULIA

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

DELIKAT

MIKOŁAJ

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dobrasiewicz

Klaudyna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Dohojda

Nikolas Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Domagała

Aleksandra

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Drążyk

Julia

zakwalifikowany

Dudar

Maksym

zakwalifikowany

Dudek

Karolina

zakwalifikowany

Duliasz

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dwornik

Matylda

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dzbuk

Barbara

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Dziurzyński

Michał

zakwalifikowany

Engelhardt

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Fidor

Julia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Fituch

Patrycja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Foder

Martyna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

FOŁTYN

Maja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Gajewska

Amelia Nikola

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)

Gaweł

Emilia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gawroński

Krzysztof

zakwalifikowany

Gocel

Amelia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Goliński

Kamil

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Golisz

Klara

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Góraj

Patrycja

zakwalifikowany

Górecki

Michał

zakwalifikowany

Górka

Damian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Góźdź

Julia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Grunwald

Maksymilian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Grzybowska

Weronika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Guzak

Marta

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Gwiazdowski

Igor

niezakwalifikowany

Hebda

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Hernik

Jakub Julian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)

Janas

Zuzanna

zakwalifikowany

Janot

Wiktoria

zakwalifikowany

Janowski

Oskar

niezakwalifikowany

Janus

Maja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jaroszek

Julian

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jaworska

Hanna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Jaworski

Adam

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

JEŻYNA

NATAN

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Jóźwik

Maja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Jurczak

Ewa

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Kaczor

Dominika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kalbarczyk

Weronika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

KALBARCZYK

ANNA JADWIGA

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kapcia

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

KAPCIAK

OLIWIER

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Karpińska

Klaudia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Karulik

Weronika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kasperkiewicz

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kazubski

Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Kęska

Adrianna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Klymenko

Anastasiia

niezakwalifikowany

Kobyłecki

Hubert

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kołodziejczyk

Oliwia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Komar

Jagoda

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Konopacki

Dominik

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Korczak

Jakub

zakwalifikowany

Kościelniak

Klaudia

niezakwalifikowany

KOWALCZYK

MAKSYMILIAN

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

KOWALCZYK

MIKOŁAJ

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Krawczyk

Lena

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Krawczyk

Weronika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Kucharska

Sara

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kuciewicz

Amelia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Kuśta

Damian

zakwalifikowany

Kwiatkowski

Aleksander

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Lachowicz

Magdalena

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lachowicz

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Laśkiewicz

Nadia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Litwinowa

Kira

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Łoboda

Katarzyna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Majsterek

Patrycja

zakwalifikowany

Makara

Dawid

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

MALEC

MAJA

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Marcula

Maja Róża

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Marczewska

Maria

zakwalifikowany

Markiewicz

Natalia

zakwalifikowany

Mazur

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Mazur

Wojciech

zakwalifikowany

MĄKOSA

AGATA

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Melnyk

Iryna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Miałkowska

Barbara

zakwalifikowany

Michaluk

Daria

zakwalifikowany

Miętkiewicz

Mateusz

zakwalifikowany

Milcuszek

Bartosz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)

Mirecka

Olga Wiktoria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

MUSIELEWICZ

AMELIA JULIA

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nagrodzka

Zofia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nowacki

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nowak

Dominika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Nowocień

Klaudia Wiktoria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

Osypiuk

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pająk

Lena Julia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Pająk

Wiktor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Piętowski

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Piwońska

Lena

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Piwońska

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Plenkiewicz

Julia Anna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)

Płusa

Julia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Podkowa

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Porochnenko

Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Potocka

Klaudia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Prus

Patrycja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pryciak

Bartłomiej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Prygiel

Aleksandra

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Przygodzka

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pszczółka

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Pysiak

Andżelika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)

Pysiak

Łucja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Radomska

Martyna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rdzanek

Julia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Redestowicz

Paweł Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rewinski

Krzysztof

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rojek

Weronika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rolecki

Oskar

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Rus

Daria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Rybski

Igor

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

SAŁEK

WIKTORIA

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

SERAFIN

MAJA

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Sidor

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Sinicki

Grzegorz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Siwierska

Aleksandra

zakwalifikowany

Skrzek

Andżelika

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Skrzypczak

Alicja

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Słomka

Nadia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Socha

Natalia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Sosnowska

Jagoda

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stanik

Weronika

zakwalifikowany

Stefańska

Zuzanna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

STĘPNIEWSKI

IGOR

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Stysiek

Maciej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Sułkiewicz

Edyta

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Suwała

Emilia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szczepaniak

Izabela

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Szczytowska

Karina

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szumiński

Antoni

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Szwagierek

Jakub

zakwalifikowany

Szymańska

Aleksandra

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Świgoń

Wiktoria Anna

zakwalifikowany

Taborek

Szymon

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Tatar

Monika

zakwalifikowany

Tedeszwili-Pałka

Laura

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Tkaczyk

Wiktoria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Tyczyńska

Dagmara

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Warchoł

Aleksandra

niezakwalifikowany

Warchoł

Sandra

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

WĄSIK

NIKOLA

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Węgrzyn

Oliwier

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wieczorek

Anna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Więcaszek

Amelia

zakwalifikowany

Wiszowaty

Wiktoria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wlazło

Aleksandra

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wlazło

Oliwier

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Włodarczyk

Łukasz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)

Wochniak

Wiktoria

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wolska

Amelia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

WOŹNIAK

PAULINA

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wójcicki

Maciej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wójcik

Katarzyna

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Wójtowicz

Jakub

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)

Zarębska

Julia

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zawadzka

Martyna

zakwalifikowany

Zawadzki

Mateusz

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zawisza

Adam

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zawisza

Karol, Jan

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Zieja

Maciej

niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Ziomek

Bartosz

zakwalifikowany


 

Oddział

Najniższa liczba punktów

(1Bp) informatyczno - matematyczny

79.35

(1Ep) humanistyczny

57.35