Strona główna > Dla rodziców

Rekolekcje wielkopostne 2020

REKOLEKCJE w Zespole Szkół Budowlanych ZOSTAŁY ODWOŁANE

admin

Zebrania wychowawców z rodzicami wszystkich klas odbędą się we wtorek 7 stycznia 2020 roku o godzinie 1700.

admin

We wtorek 5 listopada odbędą się zebrania rodziców z wychowawcami klas.

W tym dniu w godzinach 17:30 -18:30 w ramach dnia otwartego dyżur pełnią wszyscy nauczyciele.

admin

Zebrania wychowawców klas z rodzicami uczniów odbędą się we wtorek 10 września o godzinie 1700.

Serdecznie zapraszamy.

Rozpoczęcie roku szkolnego

admin

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 2 września 2019r.:

Procedury bezpieczeństwa

admin

List do rodziców i opiekunów.

admin

List  Głównego Inspektora Sanitarnego Pana Jarosława Pinkasa oraz Komendanta Głównego Policji Pana Jarosław Szymczyka.

admin

We wtorek 8 stycznia 2019r. odbędą się zebrania wychowawców klas z rodzicami uczniów.

Serdecznie zapraszamy na godzinę 1700.

admin

Zebrania wychowawców klas z rodzicami odbędą się w dniu 13 listopada 2018r. (wtorek) o godz. 1700.

W tym dniu również będą mieli dyżur wszyscy nauczyciele, do godziny 1830.

admin

Od dnia 15 października zajęcia będą się odbywały wg nowego planu lekcji. Na stronie szkoły zostanie on opublikowany dziś po 15-ej. Uczniowie zostali zapoznani z planem przez wychowawców.

Subskrybuj RSS - Dla rodziców