Strona główna > Dla rodziców

Oferta ubezpieczeniowa dla uczniów

admin

Szanowni Rodzice, informujemy, że decyzją Rady Rodziców przy XIII Liceum Ogólnokształcącym w Radomiu im. Polskich Noblistów została wybrana rekomendowana oferta ubezpieczeniowa dla uczniów na rok szkolny 2020/2021.

Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych

admin

Zasady, w tym warunki i tryb, przyznawania oraz wypłacania stypendiów dla uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz uczniów liceów ogólnokształcących w Województwie Mazowieckim w roku szkolnym 2020/2021

Stypendia

admin

Informacje dotyczące zasad i trybu składania wniosków o przyznanie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2020/2021.

admin

Zapraszamy na spotkania wychowawców klas z rodzicami uczniów w poniedziałek 7 września 2020 roku na godzinę 17:00.

Walne zebranie Rady Rodziców odbędzie się 7 września o godzinie 18:00.

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące

admin

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w XIII Liceum Ogólnokształcącym  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu w czasie stanu epidemii COVID-19

Egzamin poprawkowy

admin

Egzamin poprawkowy z matematyki odbędzie się 26 sierpnia (środa) o godzinie 9:00 w sali D6.

Przypominamy, że uczniowie są zobowiązani do zachowania środków bezpieczeństwa - obowiązuje zakrycie ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz dystans społeczny.

Rekolekcje wielkopostne 2020

REKOLEKCJE w Zespole Szkół Budowlanych ZOSTAŁY ODWOŁANE

admin

Zebrania wychowawców z rodzicami wszystkich klas odbędą się we wtorek 7 stycznia 2020 roku o godzinie 1700.

admin

We wtorek 5 listopada odbędą się zebrania rodziców z wychowawcami klas.

W tym dniu w godzinach 17:30 -18:30 w ramach dnia otwartego dyżur pełnią wszyscy nauczyciele.

admin

Zebrania wychowawców klas z rodzicami uczniów odbędą się we wtorek 10 września o godzinie 1700.

Serdecznie zapraszamy.

Subskrybuj RSS - Dla rodziców