Strona główna > Dla rodziców

admin

Zebrania wychowawców klas z rodzicami odbędą się w dniu 13 listopada 2018r. (wtorek) o godz. 1700.

W tym dniu również będą mieli dyżur wszyscy nauczyciele, do godziny 1830.

admin

Od dnia 15 października zajęcia będą się odbywały wg nowego planu lekcji. Na stronie szkoły zostanie on opublikowany dziś po 15-ej. Uczniowie zostali zapoznani z planem przez wychowawców.

Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2018/2019

admin

Na stronie  https://konkursy.mscdn.pl zamieszczony jest : „Regulamin konkursów przedmiotowych (z wyłączeniem informatyki)   dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2018/2019”    oraz programy merytoryczne i harmonogram konkursów przedmiotowych.

Grażyna Mazur

admin

Serdecznie zapraszamy rodziców na zebrania z wychowawcami klas, które odbędą się w dniu 11 września o godz. 1700.

Rozpoczęcie roku szkolnego

admin

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w poniedziałek 3 września o godz. 915.

O godz. 800 odprawiona zostanie msza święta w parafii Świętej Rodziny na ul. Kelles-Krauza.

Serdecznie zapraszamy.

admin

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w piątek 22 czerwca o godzinie 930. Wszystkie klasy zapraszamy na salę gimnastyczną.

Wcześniej, o godz. 800 zapraszamy na Mszę Świętą do parafii Świętej Rodziny na ul. Kelles-Krauza.

Lektury dla licealistów !

admin - biblioteka

Do biblioteki zakupiono 95 woluminów książek. Prawie wszystkie, bo aż 92 (tj. 97%), to lektury do liceum.
Część lektur była już wcześniej dostępna w naszym księgozbiorze. Po uzupełnieniu stanu książek biblioteka dysponuje prawie wszystkimi tytułami, omawianymi na tym etapie kształcenia.
Obecni i przyszli licealiści nie muszą więc martwić się o dostępność do poszukiwanej literatury.

Zapraszamy do korzystania ze zbiorów naszej szkolnej biblioteki!

b.p.

admin

Zebrania wychowawców klas z rodzicami odbędą się w następujących terminach:
23.04.2018r. godz. 1700 - klasy II
24.04.2018r. godz. 1700 - klasy III i klasa I liceum.

Serdecznie zapraszamy.

Rekolekcje wielkopostne

Radomskie Zawody Matematyczne

admin

Miło nam poinformować, iż wśród uczniów zakwalifikowanych do finału Radomskich Zawodów Matematycznych, znalazło się sześcioro uczniów z naszej szkoły:

Paweł Janicki - uczeń p. Jolanty Seligi

Natalia Kwiecień, Natalia Pyzara, Aleksandra Tomaszek, Nikodem Włodarczyk - uczniowie p. Adriany Gawędy

Natalia Płachta - uczennica p. Agnieszki Harenzy.

Serdecznie gratulujemy!

Finał konkursu odbędzie się 7 kwietnia w budynku IV LO.

Subskrybuj RSS - Dla rodziców