Strona główna > Dla Ucznia > Komunikaty

Zakończenie roku szkolengo

admin

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w środę 19 czerwca o godz. 915.

O godz. 800  zostanie odprawiona Msza Święta w parafii Świętej Rodziny na ul. Kelles-Krauza.

Serdecznie zapraszamy!

Dzień otwarty

admin

Uczniów klas III gimnazjum oraz uczniów klas VIII szkoły podstawowej serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty.

Odbędzie się on 7 maja 2019 roku w godzinach 1200 - 1600.

Drodzy uczniowie, będziecie mieli możliwość obejrzeć naszą szkołę, porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami. Czeka na Was wiele atrakcyjnych warsztatów i pokazów oraz liczne niespodzianki.

Czekamy na Was :)

Ferie zimowe z książką

admin - biblioteka

Ferie zimowe z książką? Zobacz propozycje biblioteki!

Biblioteka szkolna przypomina o możliwości wypożyczenia większej ilości książek na ferie zimowe.

Przyjemnej lektury!

admin

Od dnia 15 października zajęcia będą się odbywały wg nowego planu lekcji. Na stronie szkoły zostanie on opublikowany dziś po 15-ej. Uczniowie zostali zapoznani z planem przez wychowawców.

Lektury dla licealistów !

admin - biblioteka

Do biblioteki zakupiono 95 woluminów książek. Prawie wszystkie, bo aż 92 (tj. 97%), to lektury do liceum.
Część lektur była już wcześniej dostępna w naszym księgozbiorze. Po uzupełnieniu stanu książek biblioteka dysponuje prawie wszystkimi tytułami, omawianymi na tym etapie kształcenia.
Obecni i przyszli licealiści nie muszą więc martwić się o dostępność do poszukiwanej literatury.

Zapraszamy do korzystania ze zbiorów naszej szkolnej biblioteki!

b.p.

FINAŁ KONKURSU GWIAZDKA NA DEPTAKU 2017

admin - zt
Dziękuję wszystkim za udział w konkursie na najładniej ubraną choinkę zorganizowanym w ramach akcji GWIAZDKA NA DEPTAKU 2017.

Konkurs na ozdoby choinkowe

admin - zt

Podobny obraz

Podręczniki szkolne

Wydawanie podręczników w dniach 4 - 8 września
w godzinach 13.00- 17.00

4 - 6 września klasy II

7 - 8 września klasy III

Podręczniki będą wydawane także w kolejnych dniach,
w godzinach otwarcia biblioteki.

Z mapą dookoła świata

admin - geografia

Z wielką satysfakcją  informujemy, że w naszej szkole mamy uczniów, którzy rewelacyjnie znają mapę świata.

ICH TROJE w drugim etapie!

angielski

Miło nam poinformować, że do drugiego etapu kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowało się troje uczniów naszej szkoły: Kalina Kwiecień z klasy IIa oraz Wiktoria Białek i Szymon Szymczyk (oboje z klasy IIIa). Jesteśmy z Was dumni i życzymy powodzenia w kolejnym etapie! Brawo Wy!:) (KD)

Subskrybuj RSS - Komunikaty