Strona główna > Dla Ucznia > Komunikaty

Ferie zimowe z książką

admin - biblioteka

Ferie zimowe z książką? Zobacz propozycje biblioteki!

Biblioteka szkolna przypomina o możliwości wypożyczenia większej ilości książek na ferie zimowe.

Przyjemnej lektury!

admin

Od dnia 15 października zajęcia będą się odbywały wg nowego planu lekcji. Na stronie szkoły zostanie on opublikowany dziś po 15-ej. Uczniowie zostali zapoznani z planem przez wychowawców.

Lektury dla licealistów !

admin - biblioteka

Do biblioteki zakupiono 95 woluminów książek. Prawie wszystkie, bo aż 92 (tj. 97%), to lektury do liceum.
Część lektur była już wcześniej dostępna w naszym księgozbiorze. Po uzupełnieniu stanu książek biblioteka dysponuje prawie wszystkimi tytułami, omawianymi na tym etapie kształcenia.
Obecni i przyszli licealiści nie muszą więc martwić się o dostępność do poszukiwanej literatury.

Zapraszamy do korzystania ze zbiorów naszej szkolnej biblioteki!

b.p.

FINAŁ KONKURSU GWIAZDKA NA DEPTAKU 2017

admin - zt
Dziękuję wszystkim za udział w konkursie na najładniej ubraną choinkę zorganizowanym w ramach akcji GWIAZDKA NA DEPTAKU 2017.

Konkurs na ozdoby choinkowe

admin - zt

Podobny obraz

Podręczniki szkolne

Wydawanie podręczników w dniach 4 - 8 września
w godzinach 13.00- 17.00

4 - 6 września klasy II

7 - 8 września klasy III

Podręczniki będą wydawane także w kolejnych dniach,
w godzinach otwarcia biblioteki.

Z mapą dookoła świata

admin - geografia

Z wielką satysfakcją  informujemy, że w naszej szkole mamy uczniów, którzy rewelacyjnie znają mapę świata.

ICH TROJE w drugim etapie!

angielski

Miło nam poinformować, że do drugiego etapu kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowało się troje uczniów naszej szkoły: Kalina Kwiecień z klasy IIa oraz Wiktoria Białek i Szymon Szymczyk (oboje z klasy IIIa). Jesteśmy z Was dumni i życzymy powodzenia w kolejnym etapie! Brawo Wy!:) (KD)

XVII Rajd Gimnazjalny

admin - geografia

Kolejny już XVII Rajd Gimnazjalny za nami. Dobry humor dopisywał wszystkim tym bardziej, że pogoda w ten ostatni dzień lata wyjątkowo nas rozpieszczała .

Do rodziców - LIBRUS

admin

Jeżeli są Państwo rodzicami dzieci uczęszczających do naszego gimnazjum i zarazem dzieci uczęszczających do innych placówek, jak np. szkoła podstawowa, czy średnia i mają Państwo problemy z logowaniem się na jedno konto,

Subskrybuj RSS - Komunikaty