Strona główna > Dla Ucznia > Komunikaty

admin

Od dnia 15 października zajęcia będą się odbywały wg nowego planu lekcji. Na stronie szkoły zostanie on opublikowany dziś po 15-ej. Uczniowie zostali zapoznani z planem przez wychowawców.

Lektury dla licealistów !

admin - biblioteka

Do biblioteki zakupiono 95 woluminów książek. Prawie wszystkie, bo aż 92 (tj. 97%), to lektury do liceum.
Część lektur była już wcześniej dostępna w naszym księgozbiorze. Po uzupełnieniu stanu książek biblioteka dysponuje prawie wszystkimi tytułami, omawianymi na tym etapie kształcenia.
Obecni i przyszli licealiści nie muszą więc martwić się o dostępność do poszukiwanej literatury.

Zapraszamy do korzystania ze zbiorów naszej szkolnej biblioteki!

b.p.

FINAŁ KONKURSU GWIAZDKA NA DEPTAKU 2017

admin - zt
Dziękuję wszystkim za udział w konkursie na najładniej ubraną choinkę zorganizowanym w ramach akcji GWIAZDKA NA DEPTAKU 2017.

Konkurs na ozdoby choinkowe

admin - zt

Podobny obraz

Podręczniki szkolne

Wydawanie podręczników w dniach 4 - 8 września
w godzinach 13.00- 17.00

4 - 6 września klasy II

7 - 8 września klasy III

Podręczniki będą wydawane także w kolejnych dniach,
w godzinach otwarcia biblioteki.

Z mapą dookoła świata

admin - geografia

Z wielką satysfakcją  informujemy, że w naszej szkole mamy uczniów, którzy rewelacyjnie znają mapę świata.

ICH TROJE w drugim etapie!

angielski

Miło nam poinformować, że do drugiego etapu kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowało się troje uczniów naszej szkoły: Kalina Kwiecień z klasy IIa oraz Wiktoria Białek i Szymon Szymczyk (oboje z klasy IIIa). Jesteśmy z Was dumni i życzymy powodzenia w kolejnym etapie! Brawo Wy!:) (KD)

XVII Rajd Gimnazjalny

admin - geografia

Kolejny już XVII Rajd Gimnazjalny za nami. Dobry humor dopisywał wszystkim tym bardziej, że pogoda w ten ostatni dzień lata wyjątkowo nas rozpieszczała .

Do rodziców - LIBRUS

admin

Jeżeli są Państwo rodzicami dzieci uczęszczających do naszego gimnazjum i zarazem dzieci uczęszczających do innych placówek, jak np. szkoła podstawowa, czy średnia i mają Państwo problemy z logowaniem się na jedno konto,

Książki na konkurs czytelniczy