Strona główna > Klocki autonomiczne > Biologia > Aktualnosci > "Szkoła przyjazna środowisku"

"Szkoła przyjazna środowisku"

Kategoria:

Nasze gimnazjum przystąpiło do konkursu RADKOMU "Szkoła przyjazna środowisku".

Przed nami udział w 5 różnorodnych zadaniach od selektywnej zbiórki odpadów/ głównie zużytych baterii/,przez tworzenie eko-komiksów, gier planszowych do udziału w warsztatach w siedzibie Radkomu. Bardzo się cieszę ,że do konkursu włączył się Szkolny Samorząd , możemy też liczyć na pomoc nauczycieli języka polskiego i plastyki.

Pierwsze zadanie to udział w "Dniu Otwartym ZUOK"- 24 października w sobotę w godzinach 12.00-16.00. ZUOK zaprasza uczniów pod opieką rodziców lub innych dorosłych opiekunów do zwiedzania Zakładu. Każdy kto weźmie udział w tym dniu otrzyma w szkole przynajmniej 30 punktów z zachowania  , drobny upominek od RADKOM a dla szkoły 10 punktów konkursowych.

Co trzeba zrobić? z rodzicem, innym dorosłym pojechać do Radkomu/końcowy 12/, zabrać legitymację, podać swoje imię i nazwisko i numer szkoły.

wszelkie informacje są na stronie Radkomu www.radkom.com.pl

zakładka "Szkoła Przyjazna Środowisku"

zapraszam opiekun sk LOP