Strona główna > Klocki autonomiczne > Biologia > Aktualnosci > „Szlakiem Karpackich Parków Narodowych

„Szlakiem Karpackich Parków Narodowych

Kategoria:

Finałowe spotkanie prowadziły uczennice z klasy IIe  Karina i Kinga. Przywitały gości: prezes ZO LOP panią Elżbietę Molendę, dyrektora szkoły, drużyny i ich opiekunów. Całością kierowała pani Elżbieta Bąk .

W kategorii strój bezkonkurencyjny okazał się zespół z Zakrzewa. Najtrudniejszym pytaniem- dopasowanie szyszki do wybranych drzew iglastych. Świetnie poradzili sobie wszyscy z krzyżówką w języku angielskim. Zespoły wykazały się  prawie wyrównanym poziomem.  Konieczna była dogrywka.

Najwyższą ilość punktów i

I miejsce zajęła drużyna z PSP nr 24 - opiekun pani Sylwia Puchalska.

II miejsce - PSP nr 28 -opiekun pani Anna Koba

III miejsce PSP nr 1 opiekun pani Jolanta Czyżewska

Dodatkową atrakcją finałowych zmagań było spotkanie i Filipem z IIIf-pasjonatem, hodowcą egzotycznych jaszczurek, patyczaków i innych ciekawych okazów zoologicznych.

Zwycięskiemu zespołowi z PSP nr 24 Filip przekazał patyczaki ze swojej hodowli.

Przed rozdaniem nagród i dyplomów dla wszystkich uczestników Mikołaj i Karina z IIe wyśpiewali piękną piosenkę.

Pamiątkowe dyplomy otrzymali też opiekunowie.

Dodatkowe nagrody specjalne otrzymały uczennice, które w II etapie uzyskały najwyższą ilość punktów: Milena z Zakrzewa, Aleksandra z PSP nr 25, Antonina z PSP nr 1.

Do kolejnych przyrodniczych spotkań.

Dziękujemy panu Jackowi Brodnickiemu za piękne dekoracje, pani Małgorzacie Starzyńskiej za ocenę strojów , pani Izabeli Bator , naszym gimnazjalistom z klas IIe i IE i samorządowi szkolnemu.

Głównymi sponsorami nagród dla uczestników były karpackie parki narodowe: Magurski, Pieniński, Gorczański, i Bieszczadzki. Dziękujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elżbieta Bąk i Irena Śniarska

zapraszamy do galerii zdjęć