konkursy LOP

Uwaga członkowie LOP - konkurs „Mój las” – edycja XXVII,

/ organizator ZG LOP i Z G Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa /

Temat dla gimnazjum - III kategoria wiekowa
Wyjaśnij pojęcie "lasy wielofunkcyjne"

Prace indywidualne, opisowe, do 10 stron maszynopisu stron maszynopisu,15 rękopisu  z fotografiami, rysunkami, szkicami.

Do uznania autora pracy pozostawia się formę pracy, oprawę, liternictwo i inne sprawy związane z szatą graficzną.

Prace konkursowe muszą być opatrzone: imieniem i nazwiskiem autora, dokładnym adresem szkoły (kod, miejscowość, ulica), podaniem klasy i wieku autora, numerem telefonu i faxu szkoły. Prosimy również o podanie w pracy imienia i nazwiska nauczyciela - opiekuna pracy.

Prace konkursowe powinny być oryginalne. W szczególności kopiowanie prac innych autorów jest niedopuszczalne pod rygorem dyskwalifikacji pracy.

Prace  do 05.grudnia 2013 roku należy przekazać opiekunowi LOP / ważna jest wartość merytoryczna, forma opracowania, oryginalność, samodzielność, estetyka, pomysłowość

Spróbuj, pomyśl, porozmawiaj z opiekunem LOP