Strona główna > Klocki autonomiczne > Biologia > Przyrodnicze sukcesy,archiwum

Przyrodnicze sukcesy,archiwum

Wersja do wydrukuWersja PDF

 

ROK SZKOLNY 2018/2019 

 II miejsce dla koła LOP  w konkursie "Na najlepiej pracujące szkolne koło LOP w regionie radomskim" 

Europejska Odznaka Jakosci za projekt e-twinning "Ekosystems near our school"

Zaklasyfikowanie się 4 uczennic do Finału Radomskich Zawodów Biologicznych : Aleksandra  Smagowska i Olga Jeżmańska  z klasy IIId i Milena Skrzek i Weronika Zakrzewska z klasy IIIa

Finalistki Radomskich Zawodów Biologicznych : Milena Skrzek i Weronika Zakrzewska z IIIa

opiekun  Irena Sniarska

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 II miejsce dla koła LOP  w konkursie "Na najlepiej pracujące szkolne koło LOP w regionie radomskim"

 

Krajowa Odznaka Jakości Twinning Quality Label za projekt"BMI and Blood Groups" -opiekun Irena Śniarska

Aleksandra Faryna klasa IIe - III miejsce w konkursie Mój las -opiekun Irena Śniarska

Zuzanna Podlewska klasa IIewyróżnienie w konkursie "Mój las"- opiekun Irena Śniarska

EKOmaniacy z IIIG- Asia Jaroszek, Ola Drwal, Dominika Grzywacz, Marta Brzeska, Hubert  POPIS- VIII MIejsce wśrod 30 zespołów finalowych w ogólnopolskim konkursie EKO_ Dobre rady na elektroodpady- opiekun Irena Śniarska

 

Rok szkolny 2016/17

I miejsce dla koła LOP  w konkursie "Na najlepiej pracujące szkolne koło LOP w regionie radomskim"

III miejsce w konkursie "Energia ze słońca" - Piotr Rogulski klasa IIc - opiekun Irena Śniarska

Europejska Odznaka Jakości za projekt "Our Eco Story" - opiekun Irena Śniarska, Ewa Gontarczyk

Krajowa Odznaka Jakości za projekt "Ecosystems near our schools"- opiekun Irena Śniarska, Ewa Gontarczyk

Wyróżnienie w konkursie ZO LOP "Mój las"- Natalka Płachta IIc - opiekun Irena Śniarska

Finaliści II Radomskich Zawodów Biologicznych organizowanych przez RODoN - Adam Fudala  z IIIe, Maria Pentek z IIIc - opiekun Irena Śniarska

"Rośliny prawem chronione-poznajmy je bliżej"-konkurs ZO LOP - I miejsce Joanna Jaroszek z IIg, III miejsce Marta Brzeska z IIg, wyróżnienia: Maria Małysa z IIb, Dominika Grzywacz z IIg  - opiekun Irena Śniarska

Rok szkolny 2015/16

II miejsce dla koła LOP  w konkursie "Na najlepiej pracujące szkolne koło LOP w regionie radomskim"

Finaliści I Radomskich Zawodów Biologicznych : Bartłomiej Czerwiec z IIId i Anna Skwarczyńska z IIIg -opiekun Elżbieta Golec

Wyróżnienia w w tym konkursie: Klaudia Łostowska z III  opiekun Elżbieta Golec ,Maria Pentek z IIc, Małgorzata Kiełbus i Wiktoria Chechlińska z IIIe -opiekun Irena Śniarska

I miejsce w konkursie "Mój las" - Jakub Krzemiński z IIIh -opiekun Elżbieta Golec , wyróżnienie Natalia Płachta z Ic - opiekun Irena Śniarska

Wyróżnienie w konkursie "Las wokół nas" - Natalia Płachta z Ic - opiekun Irena Śniarska

I miejsce w konkursie Rodonu "Palący temat niska emisja"- Kaja Bukowska z IIIi -opiekun Irena Sniarska , III miejsce Łukasz Chlibiuk z IIIc - opiekun Elżbieta Golec i III miejsce Antonina Pawłowska z IIe - opiekun Irena Śniarska ,

wyróżnienia: Julia Michalska z IIIc, Daria Siek i Anna Wójcik z IIIg opiekun Elżbieta Golec , Aleksandra Lao, Wiktoria Bieniek z IIIa -opiekun Agnieszka Krzos , Kinga Wydra z IIIe- opiekun Irena Śniarska

Krajowa Odznaka Jakości za projekt w eTwinningu Our Eco Story- opiekun Irena Śniarska , Ewa Gontarczyk

Rok szkolny 2014/15

III miejsce dla koła LOP  w konkursie "Na najlepiej pracujące szkolne koło LOP w regionie radomskim"

 Natalia Sobolewska z klasy I a- III miejsce w konkursie regionalnym ZO LOP "Mój las" opiekun Irena Śniarska

Agata Gierasińska z klasy IIIa - laureatka kuratoryjnego konkursu biologicznego ,przygotowanie Irena Śniarska

  Anna Makuch z IIIa - I miejsce w konkursie ZO LOP - "Alternatywne źródła energii

  Adam Fudala  z Ie III miejsce -w konkursie ZO LOP - "Alternatywne źródła energii"

  Bartosz Bąbolewski  z Ie- wyróżnienie w tym konkursieprzygotowanie całej trójki- Irena Śniarska

 

Rok szkolny 2013/14

III miejsce dla koła LOP  w konkursie "Na najlepiej pracujące szkolne koło LOP w regionie radomskim"

Konkurs poezji ekologicznej

I nagroda – Ernest Chłopicki za wiersz „Śpiew słowika”
II nagroda – Aleksandra Jaworska za wiersz „La belle rose”

II miejsce w konkursie ZO LOP "Mój las", Sara Jahel klasa IIIa -opiekun Irena Śniarska

finalistka II Ogólnopolskiego Konkursu Transplantologicznego "Przeszczep sobie zdrowie" - Monika Juszczyk klasa IIIg  -opiekun Irena Sniarska

konkurs "Drugie życie odpadów"

I miejsce -Wiktoria Chechlińska  z Iewyróżnienie Krystian Janiszwski z IIId - opiekun Irena Sniarska

 

Rok szkolny 2012/13

II miejsce w konkursie ZO LOP "Alternatywnych źródeł energii" - Wiktoria Gałecka IIIf

Wyróżnienie w konkursie ZO LOP - Zuzanna Jopek IIIf

Wyróżnienie w konkursie ZO LOP "Mój las" - Aleksandra Jaworska  IIa

zaklasyfikowanie się  do II i III etapu konkursu biologicznego: Inga Kicior i Magdalena Kupis IIIa

Magdalena Kupis i Inga Kicior z klasy IIIa - finalistki konkursu biologicznego /opiekun Irena Śniarska/

Rok szkolny 2011/12

II miejsce w konkursie ZO LOP "Mój las" - Zuzanna Jopek klasa IIf /opiekun Irena Śniarska/

I miejsce w konkursie ekologiczno-plastycznym "Magiczne drzewo" - Maja Brodnicka klasa IIIf

 

Rok szkolny 2010/11

Wyróżnienie dla sk LOP  w konkursie na najlepiej pracujące szkolne koło LOP w rejonie radomskim

III miejsce w konkursie ZO LOP "Mój las"- Katarzyna Jaworska IIIi  i wyróżnienie - Katarzyna Jaworska IIIi

Udział w II etapie konkursu biologicznego: Sandra Gomuła III j, Paweł Dąbrowski IIIj -opiekun Irena Śniarska

zaklasyfikowanie projektu odpadowego do półfinałów Ogólnopolskiego konkursu IDEA 2010/opiekun Irena Śniarska/

Rok szkolny 2009/2010

 Wyróżnienie w konkursie na najlepiej pracujące szkolne koło LOP  w roku szkolnym 2009/2010 oraz DVD do sali biologicznej.

Zaklasyfikowanie szkolnego Projektu klimatycznego do udziału w Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych  w Warszawie. 

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym  LOP  "Zwierzęta pól i łąk regionu radomskiego" dla  Irminy Szczepaniak  z III f

I miejsce w konkursie "Porządkujemy i odnawiamy las"  w kategorii organizacje przyrodnicze - program edukacyjny  - dla koła LOP /nagroda finansowa 2300 zł.

II miejsce w konkursie ornitologicznym - Słupek z III g /opiekun Halina Giemza/

I miejsce w konkursie "Mój las" - Karolina Hamer klasa III k /opiekun Irena Śniarska/

I miejsce w II konkursie interdyscyplinarnym Fiz-chem-biol - Piotr Glinka z III g /opiekun Halina Giemza/

Udział w II etapie konkursu biologicznego - Agnieszka Płachta, Joanna Cheda, Karolina Kaczmarczyk - z III k , Sandra Gomula z II j /opiekun Irena Śniarska/

Laureatka konkursu biologicznego - Joanna Cheda z klasy III k opiekun Irena Śniarska

Agata Żmuda – pierwsza   laureatka konkursu biologicznego 2006 (opiekun Irena Śniarska)