Radom - moje miasto

Kategoria:

W ostatni piątek (12 października )  grupa uczniów z klas 3C oraz 3E wzięła udział w marszach na orientację na terenie naszego miasta. To była przemyślana i ciekawa gra miejska po okolicy PARKU KOŚCIUSZKI.

Przygotowana mapa łączyła umiejętność orientowania się w terenie ze współpracą w grupie. Zadania były ciekawe, trasa nie była długa a przy pięknej, jesiennej pogodzie marsz na orientację był czystą przyjemnością.

Grę miejską przygotował  PTTK Łucznik Radom.

Relację z gry miejskiej będzie można obejrzeć na stronie organizatora. Nasi uczniowie udzielili wywiadu. Z niecierpliwością czekamy na reportaż  i na wyniki.

Dla zainteresowanych uczniów naszej szkoły kolejna InO  jest przewidziana na dzień 27 października w pięknych okolicznościach przyrody w okolicy Wsoli. Będą to Ogólnopolskie Marsze na Orientację "Jakuza"

Elżbieta Bąk