Strona główna > Klocki autonomiczne > Język niemiecki > Aktualnosci > II Edycja Warsztatów Germanistycznych

II Edycja Warsztatów Germanistycznych

Wersja do wydrukuWersja PDF

Kategoria:

Dziekan Wydziału Filologiczno-Pedagogicznego oraz Kierownik Zakładu Germanistyki UTH im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu mają zaszczyt zaprosić studentów germanistyki, młodzież szkolną, nauczycieli oraz wszystkie osoby zainteresowane językiem, literaturą, i kulturą niemiecką na II Edycję Warsztatów Germanistycznych dla studentów i młodzieży szkolnej pod hasłem „Granice mojego języka są granicami mojego świata”, która odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia 2017 r. w Radomiu na Wydziale Filologiczno-Pedagogicznym Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.
Wzorem poprzedniego roku Warsztaty Germanistyczne poprowadzą wykładowcy z Zakładu Germanistyki UTH i goście z Heinrich Heine Universität zu Düsseldorf oraz innych instytucji niemieckich. Pragniemy zainteresować językiem i kulturą niemiecką oraz związanymi ze znajomością języka niemieckiego możliwościami zawodowymi.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem Warsztatów Germanistycznych oraz uczestnictwa w wybranych warsztatach.
(Matylda Nowak, Radosław Lis)