Strona główna > Klocki autonomiczne > Wychowanie fizyczne
Ilość odwiedzin: 331

Wychowanie fizyczne

AKTUALNOŚCI

 

Mistrostwa Radomia w Siatkówce Plażowej Chłopców

wf

14 czerwca 2016r odbył się finał siatkówki plażowej chłopców. Nasz zespół podobnie jak w zeszłym roku zajął IV miejsce uplasowując się za PG 22, PG 11, PG 23 .

Skład zespołu:

Kamil Siara 3C

Jakub Petynka 3C

Artur Kozera 3C

Gratuluję chłopakom - opiekun drużyny  Iwona Stanik.

Mistrzostwa Radomia w Ringo Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych

wf

Dnia 13 maja 2016 roku  w Publicznym Gimnazjum nr 10 odbyły się finały w ringo. Drużyna z naszej szkoły podobnie jak w zeszłym roku zajeła 2 miejsce przegrywając jedynie z gospodarzem.

W skład zespołu wchodzili:

Kamil Siara 3C

Jakub Petynka 3C

Nikolas Zawal 3C

Iga Majkowska 3B

Paula Janicka 3B

Gratuluje zespołowi opiekun drużyny Iwona Stanik

Mistrzostwa Radomia Szkół Gimnazjalnych w Dwuboju Nowoczesnym

admin

W dniu 25.05.2016 r. dziewczęca i chłopięca drużyny dwuboju nowoczesnego naszej szkoły startowały w Mistrzostwach Radomia Szkół Gimnazjalnych w Dwuboju Nowoczesnym w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

Sztafety Pływacke Dziewcząt i Chłopców

admin

W dniu 15.06.2016r w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży drużyny dziewcząt i chłopców  reprezentowali naszą szkołę na zawodach Sztafet Pływackich Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych. 

Green Ducks tym razem w "Trzynastce"

admin
Futboliści amerykańscy radomskiego Green Ducks wraz z trenerami: Luke Zetazate i Austinem Jonesem odwiedzili kolejną szkołę, w której przeprowadzili zajęcia w ramach wychowania fizycznego.

- Nasza akcja jest charytatywna i polega na aktywizacji radomskiej młodzieży. Poza Publicznym Gimnazjum nr 13 odwiedziliśmy już także: Zespół Szkół Zawodowych im. mjr Henryka Dobrzańskiego (Hubala), i Ośrodek Kształcenia Zawodowego "Profesja" - powiedziała Natalia Domagała, wiceprezes klubu.

Piłkarki z Trzynastki pokazały charakter w Coca Cola Cup

admin

Za nami I runda piłkarskiego turnieju, mającego rangę ogólnopolskiego - Coca Cola Cup. Uczennice PG nr 13 zajęły pierwszy miejsce w Orońsku i awansowały do II rundy.

W pierwszym meczu w gr. B - PG nr 13 pomimo, że przegrywało 0:2, to pokonało Gimnazjum Potworów 5:2. W kolejnym pojedynku grupowym, początek także nie należał do naszych dziewczyn, które przegrywały 0:1, ale druga połowa to już ich dominacja, i triumf 4:2!

Drugie miejsce piłkarek PG nr 13 w XII ROM

admin

Srebrne medale i okazały puchar, wywalczyły uczennice Publicznego Gimnajzum nr 13 w Radomiu, podczas XI Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę, najpierw wygrały wszystkie mecze w grupie B, i z pierwszego miejsca awansowały do sześciozespołowego finału. PG nr 13 pokonało w kolejności: PG nr 8 1:0, PG nr 12 2:1 i PG nr 3 4:1.

Historyczny sukces sportowców PG nr 13 w unihokeju

admin

W sobotę odbyły się mistrzostwa powiatu radomskiego w unihokeju. Z powodzeniem wystartowali w nich przedstawiciele naszego Gimnazjum.

Projekt - Poznajemy piękno i historię okolic Radomia z perspektywy aktywnej formy ruchu - rajdów rowerowych

admin

            Wszyscy jesteśmy członkami Szkolnego Koła Rekreacji i Turystyki Rowerowej "Tandem", miłośnikami jednośladów i ciekawego spędzania wolnego czasu. Wiedząc jakie pozytywne znaczenie dla rozwoju fizycznego ma ruch postanowiliśmy wziąć udział w projekcie zaproponowanym przez Pana Waldemara Kornaszewskiego. Łącząc jazdę na rowerze z możliwością poznawania ciekawych miejsc zatytułowaliśmy go: "Poznajemy piękno i historię okolic Radomia z perspektywy aktywnej formy ruchu - rajdów rowerowych".

Po raz trzeci z rzędu z medalem!

admin

Nasze uczennice zdobyły brązowe medale w zakończonej w niedzielę XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Dziewczętom gratulujemy i odsyłamy do strony

http://gim13.eu/klocki-autonomiczne/wychowanie-fizyczne/pilka-nozna-dzie...

Strony