Konkurs na ozdoby choinkowe

Podobny obraz

ZAPRASZAM do wzięcia udziału w świątecznej akcji dekorowania choinki na ul. Żeromskiego.

Uczniowie proszeni są o czynne włączenie się w przedsięwzięcie przystrojenia świątecznego drzewka. Mile widziane wszystkie ozdoby choinkowe gotowe do zawieszenia (zabawki, bombki),  łańcuchy i inne dekoracje w barwach Naszej szkoły, czyli stalowo - złote. Propozycja o wykonanie łańcucha z flagami państw języków nauczanych w Naszej szkole.

Ozdoby powinny być wykonane własnoręcznie, przykuwać uwagę i cieszyć oko.

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0101
      Praca i zaangażowanie będą sowicie nagrodzone. "Cudeńka" proszę przynosić do p. Małgosi - nauczycielki techniki, do czwartku 14 grudnia 2017r. do godziny 15.00.

Przedstawiciele klas uroczyście zawieszą wszystkie "świecidełka"  17 grudnia 2017r.  na Placu Corazziego,
ul. Żeromskiego 53 od godziny 11:15 do 12:15.

Postarajmy się aby przystrojona przez Nas choinka wyróżniała się spośród pozostałych w centrum miasta.

Znalezione obrazy dla zapytania gify łańcuchy choinkowe

Zdjęcia w pełni nie odzwierciedlają piękna wykonanych prac, dlatego zapraszam wszystkich do podziwiania Naszej choinki już od niedzieli 17 grudnia na Placu Corazziego.