Strona główna > Sprawdzian kompetencji językowych dla absolwentów gimnazjów

Sprawdzian kompetencji językowych dla absolwentów gimnazjów

Sprawdzian kompetencji językowych z języka angielskiego przeprowadzany w procesie rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do oddziałów  dwujęzycznych na mocy porozumienia jest wspólny dla  naszego liceum  i  V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta.

Kandydat ubiegający się o przyjęcie do oddziału dwujęzycznego przystępuje  do sprawdzianu w szkole, w której wybrał oddział dwujęzyczny jako pierwszą preferencję    lub w szkole, w której oddział dwujęzyczny znajduje się na wyższej preferencji.

Wyniki sprawdzianu uzyskane w jednej ze szkół będą uwzględniane w drugiej szkole pod warunkiem, że kandydat wybierze na swojej liście preferencji obie szkoły.

Terminy przeprowadzania sprawdzianu kompetencji językowych w rekrutacji zasadniczej

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki sprawdzianu kompetencji językowych

31 maja 2019 r.

15:00