Strona główna > Samorząd Uczniowski
Ilość odwiedzin: 536

Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2016/2017

Zachęcamy do patrzenia na Samorząd Uczniowski w naszym gimnazjum jako proces uczenia się młodych ludzi samorządności, w którym ważnymi przewodnikami są nauczyciele. Samorządność, na którą składają się takie umiejętności jak branie spraw w swoje ręce, podejmowanie oddolnych działań, współdecydowanie o pewnych wspólnych kwestiach są bardzo ważnymi umiejętnościami w społeczeństwie demokratycznym.

 

Dyskoteka

admin

Pamiętacie jeszcze ta dyskotekę która odbyła się w tamten czwartek (24.10.2016)? Jak wam się podobała bo na nas wywarła bardzo pozytywne wrażenie. 

Na pomoc Polakom z Ukrainy

admin

Caritas Diecezji Radomskiej zwróciło się do Dyrekcji naszego gimnazjum z prośbą o zorganizowanie na terenie placówki zbiórki produktów żywnościowych (kasza, ryż, cukier, mąka, herbata, mleko, słodycze) ubrań oraz przyborów szkolnych, które będą przekazane naszym rodakom na Ukrainie. 

Wybory do Samorządu Szkolnego

admin

W dniu 29.09.2016 r odbyły się Wybory do Samorządu Szkolnego na rok szkolny 2016/2017. 

Komisja wyborcza przeprowadziła głosowanie wśród wszystkich uczniów obecnych tego dnia w szkole. 

Sprawozdanie z działalności w I półroczu r.szk. 2015/2016

samorzad

Samorząd uczniowski zapoznał przedstawicieli samorządów klasowych ze zmianami w Statucie szkoły, a także z programami działań profilaktycznych i wychowawczych. Na zebraniach odbywających się w każdy pierwszy piątek miesiąca przedstawiciele samorządów klasowych wypełnili ankiety dotyczące diagnozy zagrożeń występujących w szkole oraz ewaluacji pracy nauczycieli chemii, dyskutowali nad propozycją działań mających na celu zmniejszenie zagrożeń, jakie mogą występować na terenie szkoły.

Uroczystość ślubowania klas pierwszych

samorzad

14 października 2015 r. w naszej szkole miała miejsce jedna z najważniejszych uroczystości - ślubowanie uczniów klas pierwszych

Wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016

samorzad

W dniu 29 września odbyły się w naszym gimnazjum powszechne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy obecni uczniowie w tym dniu oddali swój głos na jednego, spośród sześciu kandydatów. Szkolna Komisja Skrutacyjna skrupulatnie liczyła głosy, aby wyłonić skład Samorządu.

WITAJCIE JUŻ PRAWIE PO WAKACJACH

samorzad

To co dobre szybko się kończy, prawda?...Niestety, nie tylko uczniowie z lubością wspominać będą piękne dwa miesiące lata, w pogodową kratkę, ale dającego wolność i przestrzeń. Nic to, za 10 miesięcy wakacje przyjdą znowu, a tymczasem......! 

W MIKOŁAJKOWYM ANTURAŻU WESELEJ NAM:)

samorzad

Kronika Wypadków Klasowych

samorzad

KLASA 2E - 13.10 - 20.10

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH r.szk. 2014/2015

samorzad

Strony