Strona główna > Szkola > Kadra XIII LO

Kadra XIII LO

Wersja do wydrukuWersja PDF

Mazur Grażyna – dyrektor szkoły, geografia (grazyna.mazur@13liceum.eu)

 

Adamska Ilona – język angielski (ilona.adamska@13liceum.eu)

Biedka - Wlazło Edyta – pedagog (edyta.biedka.wlazlo@13liceum.eu)

Bujanowicz Przemysław - język angielski

Gawęda Adriana – matematyka (adriana.gaweda@13liceum.eu)

Gogacz Tomasz – geografia, wiedza o społeczeństwie (tomasz.gogacz@13liceum.eu

Gontarczyk Ewa – wiedza o społeczeństwie (ewa.gontarczyk@13liceum.eu)  

Hodio Agata - język angielski, wychowanie fizyczne

Kornaszewski Mirosław – wychowanie fizyczne (miroslaw.kornaszewski@13liceum.eu)

Leśniewska Jolanta - przedsiębiorczość

Lichota Małgorzata – fizyka (monika.majewska.dziuba@13liceum.eu)

Małysa Edyta – język polski (edyta.malysa@13liceum.eu)

Molenda Cezary – nauczyciel biblioteki (cezary.molenda@13liceum.eu)

Puta Bożena nauczyciel biblioteki (bozena.puta@13liceum.eu)

Seliga Jolanta – matematyka, informatyka (jolanta.seliga@13liceum.eu)

Smela Paulina – język angielski

Smorongowicz Renata – wiedza o kulturze 

Soboń Maria – język polski (maria.sobon@13liceum.eu)

Staluszka Justyna – język polski, informatyka (justyna.staluszka@13liceum.eu)

Stanik - Mosiołek Patrycja - biologia, chemia

Trybuł - Pyrzyna Sylwia - religia

 

Trzaskoma - Sierant Katarzyna - język hiszpański

Warchoł Izabela – edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka (izabela.warchol@13liceum.eu)

Wasilewski Piotr – historia (piotr.wasilewski@13liceum.eu)

Wiktorowski Mirosław – historia (miroslaw.wiktorowski@13liceum.eu)

Zielińska Małgorzata – geografia (malgorzata.zielinska@13liceum.eu)