Strona główna > Tagi > konkurs

konkurs

Brawo Zuzia!

admin
Praca Zuzi

W sobotę 28 marca 2015 roku w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.: „Zapobiegamy pożarom”. Konkurs plastyczny był częścią XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Za pracę plastyczną trzecie miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Zuzanna Pęksyk z klasy 2h. Serdecznie gratuluję.

Monika Kośla

O konkursie więcej informacji na stronach

http://www.straz.radom.pl/index.php oraz http://radom24.pl/artykul/czytaj/22888

Architektura Radomia Edycja 2015: Stary Radom

admin
Logo Konkursu "Architektura Radomia"

Dziękujemy młodym Architektom!

Architektura Radomia

admin
Architektura Radomia

Młody Architekcie, czy jesteś gotów na piątek trzynastego?

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu wraz z opiekunami na rozstrzygnięcie Konkursu na Małą Formę Przestrzenną Architektura Radomia. Edycja 2015: Stary Radom dnia 13 marca 2015 roku (piątek) na godzinę 12 do Publicznego Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów, ul. 25 Czerwca 79.

Uwaga! Konkurs

admin
Logo Konkursu "Architektura Radomia"

DAJ SZANSĘ WYOBRAŹNI PRZESTRZENNEJ!

Już po raz drugi zapraszamy uczniów klas IV – VI szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie „Architektura Radomia”. Jeśli dostrzegasz piękno architektury, masz wyobraźnię przestrzenną i chcesz lepiej poznać swoje miasto – to jest konkurs dla Ciebie! W tej edycji zachęcamy Cię do wykonania makiety radomskiego obiektu, który powstał przed wybuchem II wojny światowej. Zasady konkursu znajdziesz poniżej.       

Uwaga! Konkurs

admin

Uczniowie zainteresowani konkursem „Szopka bożonarodzeniowa”, który organizowany jest przez Muzeum Wsi Radomskiej, proszeni są o kontakt do 18 grudnia 2014 roku (czwartek) z nauczycielką zajęć technicznych – p. Moniką Koślą.

Architektura Radomia

admin
Logo Konkursu "Architektura Radomia"

Architektura to nie bzdura!

Konkurs literacko-plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

niemiecki
KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY
 
DLA  UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie literacko - plastycznym "Baśnie" Braci Grimm. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu (do pobrania poniżej wraz z kartą zgłoszenia).
 

(B. Ołowiak)

Finalistka Konkursu Języka Angielskiego

angielski

Miło nam poinformować, że nasza uczennica, Klaudia Mrożek z klasy 3A, znalazła się w finale kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego. Serdecznie gratulujemy i trzymamy za Klaudię kciuki!

/E.Gontarczyk/

Subskrybuj RSS - konkurs