Strona główna > Złoci i srebrni absolwenci 2010

Złoci i srebrni absolwenci 2010

Wersja do wydrukuWersja PDF

Lista Złotych Absolwentów z Certyfikatem Szkoły z klasą 2010

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Numer

Wychowawca

 

 

 

 

Certyfikatu

klasy

575.

Jaskólska

Magdalena

III a

575/1/A/2010

Monika Kuzia

576.

Puchalska

Karina

III a

576/2/A/2010

Monika Kuzia

577.

Nowakowska

Natalia

III a

577/3/A/2010

Monika Kuzia

578.

Zbroszczyk

Aleksandra

III a

578/4/A/2010

Monika Kuzia

579.

Małecka

Anna

III a

579/5/A/2010

Monika Kuzia

580.

Wilanowicz

Katarzyna

III a

580/6/A/2010

Monika Kuzia

581.

Bujak

Klaudia

III a

581/7/A/2010

Monika Kuzia

582.

Kudła

Karolina

III b

582/1/B/2010

Grażyna Mazur

583.

Traczyk

Magdalena

III b

583/2/B/2010

Grażyna Mazur

584.

Łepecka

Anna

III b

584/3/B/2010

Grażyna Mazur

585.

Bąk

Aleksandra

III b

585/4/B/2010

Grażyna Mazur

586.

Skoneczna

Paulina

III b

586/5/B/2010

Grażyna Mazur

587.

Siek

Dagmara

III b

587/6/B/2010

Grażyna Mazur

588.

Gurtat

Karolina

III c

588/1/C/2010

Jolanta Seliga

589.

Gawęda

Brajan

III c

589/2/C/2010

Jolanta Seliga

590.

Wieczorek

Michał

III c

590/3/C/2010

Jolanta Seliga

591.

Fejfer

Rafał

III c

591/4/C/2010

Jolanta Seliga

592.

Kopycki

Bartosz

III c

592/5/C/2010

Jolanta Seliga

593.

Krzemińska

Wiktoria

III c

593/6/C/2010

Jolanta Seliga

594.

Rynkiewicz

Klaudia

III c

594/7/C/2010

Jolanta Seliga

595.

Tyczyński

Łukasz

III c

595/8/C/2010

Jolanta Seliga

596.

Grzywacz

Jakub

III c

596/9/C/2010

Jolanta Seliga

597.

Kaczor

Paweł

III c

597/10/C/2010

Jolanta Seliga

598.

Skulimowski

Michał

III c

598/11/C/2010

Jolanta Seliga

599.

Wąsik

Aleksandra

III d

599/1/D/2010

Adriana Gawęda

600.

Starzyńska

Agata

III d

600/2/D/2010

Adriana Gawęda

601.

Bąk

Agata

III d

601/3/D/2010

Adriana Gawęda

602.

Żdżalik

Magdalena

III d

602/4/D/2010

Adriana Gawęda

603.

Kępka

Ewelina

III d

603/5/D/2010

Adriana Gawęda

604.

Glińska

Weronika

III d

604/6/D/2010

Adriana Gawęda

605.

Lech

Milena

III e

605/1/E/2010

Elżbieta Bąk

606.

Dróżdż

Mateusz

III e

606/2/E/2010

Elżbieta Bąk

607.

Bednarska

Katarzyna

III e

607/3/E/2010

Elżbieta Bąk

608.

Wojnarowski

Paweł

III e

608/4/E/2010

Elżbieta Bąk

609.

Pełka

Aleksandra

III f

609/1/F/2010

Maria Soboń

610.

Błędowska

Justyna

III f

610/2/F/2010

Maria Soboń

611.

Lach

Ada

III f

611/3/F/2010

Maria Soboń

612.

Szczepaniak

Irmina

III f

612/4/F/2010

Maria Soboń

613.

Wosztyl

Karolina

III f

613/5/F/2010

Maria Soboń

614.

Szulfer

Martyna

III f

614/6/F/2010

Maria Soboń

615.

Leksander

Weronika

III f

615/7/F/2010

Maria Soboń

616.

Fiodorow

Rafał

III g

616/1/G/2010

Halina Giemza

617.

Kotula

Wojciech

III g

617/2/G/2010

Halina Giemza

618.

Religa

Patrycja

III g

618/3/G/2010

Halina Giemza

619.

Religa

Dominika

III g

619/4/G/2010

Halina Giemza

620.

Kucharska

Ewa

III g

620/5/G/2010

Halina Giemza

621.

Czerwińska

Ewelina

III g

621/6/G/2010

Halina Giemza

622.

Glinka

Piotr

III g

622/7/G/2010

Halina Giemza

623.

Sarna

Anna

III g

623/8/G/2010

Halina Giemza

624.

Rutkowska

Monika

III g

624/9/G/2010

Halina Giemza

625.

Idzikowska

Anna

III g

625/10/G/2010

Halina Giemza

626.

Augustyniak

Robert

III g

626/11/G/2010

Halina Giemza

627.

Korycka

Patrycja

III i

627/1/I/2010

Mariola Minda

628.

Cheda

Joanna

III k

628/1/K/2010

Lilla Wachowicz

629.

Hamer

Karolina

III k

629/2/K/2010

Lilla Wachowicz

630.

Pobideł

Katarzyna

III k

630/3/K/2010

Lilla Wachowicz

631.

Płachta

Agnieszka

III k

631/4/K/2010

Lilla Wachowicz

632.

Kaczmarczyk

Katarzyna

III k

632/5/K/2010

Lilla Wachowicz

633.

Gospodarczyk

Martyna

III k

633/6/K/2010

Lilla Wachowicz

634.

Jankowska

Magdalena

III k

634/7/K/2010

Lilla Wachowicz

635.

Jaworek

Małgorzata

III k

635/8/K/2010

Lilla Wachowicz

636.

Zych

Magdalena

III k

636/9/K/2010

Lilla Wachowicz

637.

Piotrowska

Aleksandra

III k

637/10/K/2010

Lilla Wachowicz

638.

Hinz

Victor

III k

638/11/K/2010

Lilla Wachowicz

639.

Paśnik

Michał

III k

639/12/K/2010

Lilla Wachowicz

640.

Waniek

Kinga

III k

640/13/K/2010

Lilla Wachowicz

641.

Fulara

Magdalena

III k

641/14/K/2010

Lilla Wachowicz

642.

Borzęcki

Marcin

III k

642/15/K/2010

Lilla Wachowicz

643.

Śmielak

Natalia

III k

643/16/K/2010

Lilla Wachowicz

644.

Stachowicz

Marlena

III k

644/17/K/2010

Lilla Wachowicz

 

Lista Srebrnych Absolwentów z Certyfikatem Szkoły z klasą 2010

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Numer

Certyfikatu

Wychowawca

klasy

1

Grzyb

Paulina

III a

1/1/A/2010

Monika Kuzia

2

Rutka

Patryk

III c

2/1/C/2010

Jolanta Seliga

3

Sobol

Klaudia

III d

3/1/D/2010

Adriana Gawęda