ul. 25 Czerwca 79 26-617 Radom

Kampania “Dzieciństwo bez przemocy”

W ramach Kampanii „Dzieciństwo bez przemocy” uczniowie naszego liceum, podczas zajęć kształtujących kreatywność, wzięli udział w wyjątkowej sesji fotograficznej pod hasłem „Szczęśliwe dzieciństwo”, aby pokazać, jak fotografia i sztuka mogą być potężnym narzędziem do wyrażania siebie!

Zajęcia były okazją do kreatywnego wyrażania radości, marzeń i wartości związanych z beztroskim okresem dzieciństwa. Efektem są niezwykłe zdjęcia, które oddają pozytywne emocje oraz bogactwo dziecięcych przeżyć.
Celem tej inicjatywy edukacyjnej jest uwrażliwienie na problem przemocy wobec dzieci, zwiększenie świadomości i umiejętności reagowania na zagrożenia. Wspieramy działania na rzecz ochrony dzieci przed przemocą, szerząc wiedzę i promując pozytywne wartości. Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałą energię, kreatywność i zaangażowanie!

P. Gońciarz
DMP